Hurá na kolo (aneb Půjčovna a servis kol, obnova ubytování v soukromí v Jistebnici)

Půjčovna kol a přívěsných vozíků v Jistebnici vznikla za finanční podpory MAS Krajiny Srdce v rámci FICHE č. 9: Podnikání v cestovním ruchu. Žádost byla podaná v září 2011. Projekt HURÁ NA KOLO (aneb půjčovna kol, obnova ubytování v soukromí v Jistebnici) byl vybrán a v dubnu byla podepsána smlouva o dotaci z Programu rozvoje venkova ČR. Termín realizace a žádosti o proplacení byl prosinec 2012.  V lednu 2013 proběhla administrativní i fyzická kontrola a byly uvolněny finanční prostředky.

http://b.wz.cz/upload/p/pujcovnakol_unas_cz/201201/32/P1010046_307x230.jpgPůjčovna má k dispozici deset kol od předního německého výrobce kol, značky GHOST. Kola od tohoto výrobce se vyznačují velice kvalitním rámem, příjemným posedem na kole, dobrou ovladatelností a stabilitou kola a v neposlední řadě precizním zpracováním. Na kola jsme namontovali širší pohodlná sedla a kryt převodníků.

Kola mají odlehčený duralový rám, vidlici 100 mm zdvih se zavíráním pro dobrou jízdu po silnici, zesílené dvoustěnné ráfky, zapouzdřené středy, vybavení Shimano alivio s 27 převody a mají  kvalitní pláště Michelin.

Kola jsou plně vybavena: blatníky, zadní diodové blikací světlo, přední diodové světlo, zámek, hustilka, brašna do rámu, náhradní duše, odrazky v kolech, košík na lahev.

Kola jsou pro vás připravena ve třech velikostech.

http://b.wz.cz/upload/p/pujcovnakol_unas_cz/201201/32/P1010060_360x270.jpgDále jsou pro vaše děti připraveny dva jednomístné vozíky Croozer KID for 1. Vozík jsme dovybavili  odpružením pro větší pohodlí pasažérů.

Půjčovna kol je připravena nejen pro turisty v našem regionu, ale také pro vás a vaše přátele.

  • Přijela vám návštěva, chcete jet na výlet po našem krásném okolí a nemáte doma dostatek kol? - Můžete si kola půjčit.
  • Chcete jet na výlet na kole a vaše kolo není v dobrém stavu? - Můžete si kolo půjčit.
  • Chystáte se s přáteli na cyklovíkend a jinak na kole moc nejezdíte? - Můžete si kolo s sebou půjčit.

Počasí začíná přát cyklistice a kola jsou připravena na novou cyklistickou sezónu!

Všechna prošla přes zimu kompletním servisem.

Více informací včetně ceníku na www.pujcovnakol.unas.cz nebo  tel. 731402906

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!!!                                  Mgr. Jana Ryjáčková