"Tajemství proutěného košíku" aneb "Venkovská nůše vše zmůže"

Vážení podnikatelé, živnostníci, zástupci neziskovek, obyvatelé venkova...

připravujeme pro vás projekt na rozšíření a celkové zlepšení stávající www stránky Venkovské tržnice (současně www.venkovskatrznice.cz, nově www.venkovskatrznice.eu), na kterých je databáze podnikatelů a neziskových organizací, kde využíváte inzerci například pro vaše přebytky ze zahrádek nebo třeba pro narozená štěňátka... S dalšími místními akčními skupinami nejen z České republiky, ale i z Finska a Slovinska, řešíme aktivitu venkovských živnostníků a drobných podnikatelů, stejně tak zapojení neziskovek do spolkového života a jejich přínos pro venkov.

Znáte Venkovskou tržnici? Pokud ano, napadá vás návrh na zlepšení? Co třeba rozšíření o regionální produkty? Máme na našem území vůbec výrobky na regionální značku? A co kulturní, sportovní a jiné akce? Dozvídáte se o nich? Odkud? Narodilo se vaší kočce hodně koťat a nevíte co s nimi? Sháníte náhradní díly na traktor?

Chtěli bychom přizvat i vás na besedu, kde se budeme těmito otázkami zabývat spolu se zástupci a aktivními obyvateli z partnerských místních akčních skupin. Beseda proběhne ve středu 2.6.2010 od 10ti hodin v zasedací místnosti MAS Krajina srdce v Mladé Vožici (nad prodejnou Švadlenka). Po obědě je naplánována návštěva hradu Šelmberk, kde se setkáme se zástupci občanského sdružení Království Danar, které úspěšně realizuje projekt s podporou MAS Krajina srdce na rekonstrukci zázemí.

Nemůžete-li přijít a přesto chcete dobré věci pomoci, vyplňte nám alespoň přiložený dotazník, který poté zašlete (elektronicky, poštou, osobně) zpět na MAS.

Máte-li nějaké dotazy, připomínky a nápady, prosím, neváhejte nás kontaktovat...