Projekt pro Vás - ženy

Milé ženy,
máte zájem naučit se plést košíky, malovat kraslice a jiné ruční techniky a řemesla?

V současné době připravujeme projekt na vybavení několika řemeslných dílen na území MAS Krajina srdce a zároveň plánujeme, že do projektu zahrneme celou řadu kurzů ručních řemesel právě pro Vás, pro ženy. Chtěli bychom vyjít z Vašich požadavků a přání, proto nám přijďte poradit, o které kurzy máte zájem, kde je chcete navštěvovat a kdy… Chceme, abyste nám pomohly připravit projekt pro Vás, šitý na míru!

Setkání, na kterém chceme shromáždit Vaše příspěvky, připomínky a zkušenosti, proběhne v úterý 4. května v 19:00, zasedací místnosti obce Smilovy Hory a 7. května v 19:00 v klubovně SDH v Nemyšli.
 

Nápad vytvořit Vám projekt vznikl díky úspěšně zrealizovaného projektu "Vytvoření vhodných podmínek pro vzdělávání dospělých v ZŠ Ratibořské Hory", v rámci kterého byly pořádány 4 kurzy - drátkování, madeirové kraslice, netočená keramika a aranžování. Úspěšnost této akce můžete posoudit sami podle fotodokumentace - nahlédněte do složky fotogalerie.

Projekt připravujeme ve spolupráci s MAS Český les a MAS Sokolovsko. Připravili jsme pro vás také setkání s aktivními ženami ze všech těchto místních akčních skupin, na které vás všechny srdečně zveme. Setkání proběhne 21. května od na Šumavě v Bělé nad Radbuzou v místním kulturním sále, kde bude připraven následující program: 

10:00 představení místních akčních skupin a představení projektu 

11:00 dotazníkové šetření s následným vyhodnocením

12:00 ukázka filcování z ovčí vlny s lektorkou Mirkou Kalčíkovou

13:00 oběd

14:00 exkurze do centra řemesel v Osračíně

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na maskrajinasrdce@centrum.cz nebo na telefonním čísle 775 317 757.

Na setkání s Vámi se těší zástupci MAS Krajina srdce, MAS Český les a MAS Sokolovsko