Pozvánka do středověku...

Chcete-li zakusit atmosféry středověku, poslechnout si něco o tradiční řemeslnné výrobě tehdejší doby a dozvědět se o historii dvou tvrzí - Malešov a Vrchotice, navštivte tvrz Malešov (území MAS Lípa pro venkov, okr. Kutná Hora) v pátek 16.4.2010 od 15ti hodin.

MAS Krajina srdce s MAS Lípa pro venkov připravuje projekt spolupráce s názvem "Doteky středověku" na oživení tvrzí Malešov a Vrchotice. Přijďte na veřejné setkání zástupců obou organizací a podělte se s námi o vaše nápady a zkušenosti!

Program setkání:
1. Seznámení s cíli projektu (uvede Radek Tvrdík – MAS Lípa pro venkov)
2. Možnosti zapojení historického objektu do kulturního života obce a regionu (uvádí a facilituje Monika Hienlová – MAS Krajina srdce)
3. Pohled veřejnosti versus pohled památkáře (zhodnotí Karel Kibic – NPÚ Střední Čechy)
4. Možnosti uplatnění dobových technologií při rekonstrukci památkově chráněného objektu (představí Ondřej Slačálek – tvrz Malešov)
5. Rekonstrukce nebo konzervace aneb co čekáte od projektu? (facilituje Jan Prokop – Medievum s.r.o.)
6. Chceme mít vlastní logo?

Na setkání se všemi příznivci historie a obnovy místních tradic na českém venkově se těší zástupci MAS Lípa pro venkov a MAS Krajina srdce

 

Forpsi.com
 
  Forpsi

This domain runs on FORPSI servers
 

500 Internal Server Error

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the website is misconfigured or there was an error in a CGI script.