Máte zájem o letní tábor s angličtinou pro vaše děti?

Milí rodiče,

zde se dočtete podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s výukou angličtiny, který se uskuteční ve dvou turnusech: 19.7. – 25.7.2010 a 26.7. – 1.8.2010 ve Smilových Horách pro děti ve věku od 7 do 15ti let. Ubytování pro děti je zajištěno ve zděném objektu (budova bývalé mateřské školky), ve čtyřlůžkových pokojích s WC a koupelnou. Pro 4 nejstarší děti, které budou vybrány jako mluvčí jednotlivých družstev, bude připraveno ubytování ve stanech s podsadou. U budovy je k dispozici tenisový kurt a bazén.

Cena na osobu: 3 000,- Kč / týdenní turnus

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 2 000,- Kč uhraďte do 31.5.2010 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, ve výši 1 000,- Kč uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. 

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání. List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistit od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte. Jeden z vedoucích je absolventem Střední zdravotnické školy, takže o děti bude i po zdravotní stránce dobře postaráno. Pro děti bude také zajištěn pravidelný pitný režim, a to jak na místě, tak během programu.

Co naopak na tábor nedoporučujeme, je velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, atd. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost.

V případě zájmu či dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Dotazy a přihlášky posílejte na maskrajinasrdce@centrum.cz, do zprávy pro příjemce napište LETNÍ TÁBOR. Přihláška musí obsahovat jméno dítěte, datum narození, bydliště, informace o alergiích a nemocech a v neposlední řadě také kontakt na jednoho z rodičů (ideálně číslo mobilního telefonu a email). Do přihlášky také, prosím, uveďte, kolik let se vaše dítě učí anglickému jazyku, aby si vedoucí mohli děti do jednotlivých kroužků zařadit předem.

Na Vaše děti se už těší tým vedoucích tábora v tomto složení:

 

Zuzana Kvítková – absolventka FTVS a PřF při UK v Praze (AJ)
Tomáš Jelínek – absolvent Střední zdravotnické školy Tábor (AJ)
Monika Strejcová - absolventka Gymnázia Pierra de Coubertina, Tábor (AJ)
Petr Hejný – absolvent Jihočeské Univerzity se specializací cestovní ruch, nyní student Vysoké školy obchodní se specializací Management ČR (AJ)
Markéta Hrobská – absolventka  Střední zdravotnické školy a Fakulty sociálních studií na Masarykově Univerzitě v Brně

Koordinátor letního tábora:
Ing. Monika Hienlová – předsedkyně Občanského sdružení MAS Krajina srdce

Co by děti měly mít každý den s sebou?
 pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku
 malý batůžek
 dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)
 psací potřeby (tužku, propisku, sešit na AJ) + slovníček

Ke stažení je zde pro Vás k nahlédnutí i podrobný program letního tábora. Před prázdninami Vás budeme ještě určitě průběžně informovat o případných změnách programu, o jídelníčku atd. Doufáme, že se u nás bude Vašim dětem líbit a že budou ještě dlouho a rády vzpomínat na společné zážitky.

S pozdravem,
Zuzana Kvítková, hlavní vedoucí

Dokumenty ke stažení:

- List účastníka

- Posudek o zdravotní způsobilosti

- Program letního tábora