MAS Krajina srdce otevírá bránu jazykům

„Kolik  jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem“, praví okřídlené přísloví.  Znalostí anglického jazyka  se dnes honosí nejen manažeři špičkových firem ale  jeho znalost dnes  neodmyslitelně patří  i k výbavě všech děvčat i chlapců. Bez angličtiny se nejen špatně cestuje, ale je nezbytná i k dalšímu studiu či vyhledávání informací  na internetu… Další letní tábor s výukou angličtiny proto již tradičně připravuje MAS Krajina srdce (MAS), která působí na Táborsku.

 

MAS tak navazuje na své mnoholeté zkušenosti s výukou cizích jazyků.  Vzdělávací  akce,  zejména jazykové kurzy, ale i kurzy pro uživatele PC a kurzy zaměřené na kulinářství či stará řemesla,   pro děti i dospělé, pro začátečníky  i pokročilé pořádá od roku 2004. Letní dětské tábory zaměřený na výuku angličtiny MAS nabízí po páté.

 

Přihlášku na letní tábor, který se bude v letošním roce konat v termínu od 10. do 16.7. v oblasti Blatnických rybníků v blízkosti obce Pojbuky na Táborsku, mohou rodiče dětí po dohodě na telefonním čísle  775 317 001  zasílat na emailovou  adresu  maskrajinasrdce@seznam.cz . Počet zájemců na této akci je samozřejmě omezen.