Vzdělávací kurzy

MAS Krajina srdce, z. s. informuje o připravovaných kurzech.

Kurzy budou začínat v průběhu prosince v zasedací místnosti MAS Krajina srdce /vedle švadlenky/.

  • Kurz angličtiny pro začátečníky a pokročilé
  • Kurz francouzštiny pro začátečníky.
  • Počítačový kurz gramotnosti pro začátečníky
  • Řemeslné kurzy (výroba korálků z fima, výroba wrap náramků, háčkování, patinování).

Přihlášku k jazykovým kurzům naleznete ZDE.

Přihlášku k počítačovému kurzu naleznete ZDE

Přihlášku k řemeslným kurzům naleznete ZDE

Vyplněné přihlášky můžete zasílat již teď na email: maskrajinasrdce@seznam.cz

 

O dalších informacích budeme informovat na stránce: http://www.maskrajinasrdce.cz/cs/aktuality a ve vitrínách Venkovské tržnice.

Cena za 60 minut  - 70Kč


HRA NA KYTARU:

Kurz hry na akustickou kytaru je určen pro začátečníky a mírně pokročilé. Pro školní rok nový bude otevřen pouze cyklus pro začátečníky. Zpravidla začínám s 10ti letými dětmi (přibližně 4. třída). Kurz bude probíhat v prostorách Základní školy v Mladé Vožici a Základní školy v Borotíně. Cena kurzovného je 800,- Kč na 10 lekcí (zpravidla od konce září do konce ledna). Přesný den a čas hodin bude upřesněn na první schůzce přihlášených kytaristů. Po absolvování kurzu děti umí běžně používané akordy zahrát a použít v písničkách. Žánr je rozmanitý: od folkových, trampských, lehčích rockových až po popové písně.  

Jmenuji se Eva Macková. V Mladé Vožici vyučuji hru na kytaru od roku 2002. Kurzem již prošlo mnoho dětí i pár dospělých. Bohužel jsem si nezaznamenávala počty žáků. Od roku 2007 jsem členkou kapely Jakare, ve které hraji na elektrickou kytaru a akordeon. Dva roky jsem působila v pěveckém sboru vožických učitelek.


KURZ HRY NA DECHOVÉ DŘEVĚNÉ NÁSTROJE – zobcové flétny, klarinet, saxofon

Kurz hry na dechové dřevěné nástroje je určen pro děti od předškolního věku do 18ti let.

V novém školním roce bude probíhat výuka v prostorách Základní školy v Mladé Vožici (pro děti od 1. třídy ZŠ a starší) a nově také v prostorách Mateřské školy v Mladé Vožici (pro předškolní děti). Kurz bude probíhat od začátku září do konce června.Cena kurzovného je 100,- Kč za vyučovací hodinu. Den a čas kdy bude výuka probíhat bude upřesněn po domluvě.

V rámci výuky děti absolvují nejen komorní hru, ale také hru v dechovém souboru a základní znalosti hudební nauky. Po celý školní rok se děti účastní celé řady různých vystoupení a akcí nejen v Mladé Vožici, ale i v okolních obcích. Dechový soubor také doprovází dětský pěvecký sbor žáků Základní školy .

V případě zájmu se můžete přihlásit na tel. 607 705 904 nebo mailu mirka.kuk@centrum.cz

Jmenuji se Miroslava Kuklová a hru na dechové dřevěné nástroje vyučuji už od svých studijních let a to především na mladovožicku. Vystudovala jsem hru na klarinet na Konzervatoři v Českých Budějovicích. Po absolvování studia jsem působila v ZUŠ Třeboň, kde jsem se žáky také účastnila různých soutěží nejen v sólové, ale také v komorní hře a to jak na klarinet, tak na zobcovou flétnu. Dále jsem absolvovala vzdělávací kurzy na zobcovou flétnu. Od roku 2013 vyučuji v ZŠ Mladá Vožice kroužek pěveckého sboru.

Forpsi.com
 
  Forpsi

This domain runs on FORPSI servers
 

500 Internal Server Error

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the website is misconfigured or there was an error in a CGI script.