Letní tábor 2018

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s angličtinou, který se uskuteční ve dnech od 11. 8 do 19. 8. 2018 na Blatnicích pro děti základní školou povinné (15 let včetně). Téma letošního tábora je Harry Potter. 

Ubytování bude zajištěno v chatkách po třech lůžkách, WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost s krbem. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka. Ve fotogalerii můžete shlédnout fotografie z letních táborů z předchozích let.

Cena za devítidenní turnus při finální kapacitě 27 dětí je 3 800 Kč -.

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 3 000,- Kč uhraďte do 30.6.2017 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. Doplatek činní 800,- Kč

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání.List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

 

Nástup - Sobota 11. 8. 2018 15:00 - 16:00

Odjezd - Neděle 19. 8. 2018 11:00 - 12:00

 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

* SPACÁK

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, poštovní známku)

bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev), 

* baterka

kapesné 200 Kč 

*repelent

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších. 

V případě zájmu o letní tábor zasílejte vyplněné přihlášky na e-mail maskrajinasrdce@seznam.cz. Do zprávy pro příjemce uveďte LETNÍ TÁBOR. Přihlášky jsou ke stažení na stránkách www.maskrajinasrdce.cz. Další informace obdržíte na telefonu 775 317 001 (Monika Houdová, Alice Kahounová).

 

Přihláška ZDE

List účastníka ZDE

Potvrzení o zdravotní způsobilosti ZDE

Plná moc k ošetření dítěte ZDE

 

 

Fotogalerie: