Letní tábor 2011

 

Letní tábor s angličtinou ve Smilových Horách

pro děti školou povinné

 

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně anglického tábora, který se uskuteční ve dnech od 31. 7. do 7. 8. 2011 ve Smilových Horách pro děti ve věku od 7 do 15ti let. Ubytování pro děti je zajištěno ve zděném objektu (budova bývalé mateřské školky), ve čtyřlůžkových pokojích s WC a koupelnou. Pro 4 nejstarší děti, které budou vybrány jako mluvčí jednotlivých družstev, bude připraveno ubytování ve stanech s podsadou. U budovy je k dispozici tenisový kurt a bazén. Na této adrese můžete navštívit fotogalerii z loňského běhu: http://www.maskrajinasrdce.cz/fotogalerie/267-182010-letni-tabor-s-vyuko....

 Cena na osobu: 3 000,- Kč/týdenní turnus

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 2 000,- Kč uhraďte do 31.5.2011 na       č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, ve výši 1 000,- Kč uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. 

 Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání. List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor (formulář je ke stažení  na www.maskrajinasrdce.cz v aktualitách). 

 Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (formulář je ke stažení na www.maskrajinasrdce.cz v aktualitách). 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

§  pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

§  malý batůžek

§  dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

§ psací potřeby (tužku, propisku, sešit na AJ) + slovníček

 

Bylo by dobré, vzít si s sebou masky na karneval.

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektivě je ZAKÁZÁNO, je velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí, na kterou je v této zprávě uveden telefonní kontakt.

V případě zájmu či dotazů nás, prosím, neváhejte kontaktovat. Dotazy a přihlášky posílejte emailem na JanaKaltounkova@seznam.cz, do zprávy pro příjemce napište LETNÍ TÁBOR. Přihláška musí obsahovat jméno dítěte, datum narození, bydliště, informace  o alergiích a nemocech a v neposlední řadě také kontakt na jednoho z rodičů (ideálně číslo mobilního telefonu a email). Do zprávy také uveďte, kolik let se Vaše dítě učí anglickému jazyku, aby si vedoucí mohli děti rozřadit do jednotlivých kroužků předem. Pro více informací můžete také volat na 721 956 446 (Jana Kaltounková).

 

Na Vaše děti se už těší tým vedoucích tábora v tomto složení:

Ondřej Kaltounek – absolvent Gymnázia Pierra de Coubertina, Tábor, nyní student Jihočeské Univerzity se zaměřením na pozemkové úpravy a převody nemovitostí (AJ)

Pavla Mrázková – absolventka Obchodní akademie Tábor (AJ)

Jana Kaltounková – absolventka Obchodní akademie Vlašim, nyní studentka Jihočeské Univerzity se zaměřením na obchodní podnikání (AJ)

Kateřina Blatná – absolvent Gymnázia Karviná, nyní studentka Masarykovi Univerzity se zaměřením na speciální pedagogiku (AJ)

Jiří Malina – absolvent Masarykovi Univerzity se zaměřením na mezinárodní vztahy (AJ)

 

Koordinátor letního tábora:

Ing. Monika Hienlová – předsedkyně Občanského sdružení MAS Krajina srdce

 Podrobný program naleznete na www.maskrajinasrdce.cz. Před prázdninami Vás budeme ještě určitě průběžně informovat o případných změnách programu, o jídelníčku atd. Doufáme, že se u nás bude Vašim dětem líbit a že budou ještě dlouho a rády vzpomínat  na společné zážitky.

 

S pozdravem                                                            

Jana Kaltounková

 

PROGRAM  LETNÍHO  TÁBORA  S  VÝUKOU  ANGLIČINY- Zde

Více fotografií nalezenete zde:http://www.maskrajinasrdce.cz/cs/galerie/fotogalerie/317-782011-letni-tabor-s-anglictinou

 

 

 

Fotogalerie: