Letní tábor 2016

Letní tábor s angličtinou 

pro děti školou povinné

Milí rodiče,

posíláme Vám podrobné a důležité informace ohledně letního tábora s angličtinou, který se uskuteční ve dnech od 10. 7. 2016 do 16. 7. 2016 na Blatnicích pro děti ve věku od 7 do 15ti let. Ubytování bude zajištěno v chatkách po čtyřech lůžkách, WC a koupelna jsou umístěny ve zděné budově, kde je i velká společenská místnost s krbem. Areál je situován uprostřed přírody na břehu rybníka. Ve fotogalerii můžete shlédnout fotografie z letních táborů z předchozích let.

Cena na osobu: 3 000,- Kč/ sedmidenní turnus

1. část platby, tzv. rezervační poplatek, ve výši 2 000,- Kč uhraďte do 30.6.2016 na č.ú. 707538349/0800 a jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.

2. část platby, tzv. doplatek, ve výši 1 000,- Kč uhraďte v hotovosti první den nástupu dítěte na tábor. 

Před nástupem na tábor, prosíme, vyplňte list účastníka - především prosíme o uvedení informací o zdravotních omezeních a lécích, které musí Vaše dítě užívat (jméno léku, čas užívání a dávkování). Léky by dítě mělo mít s sebou v dostatečném množství – zdravotník akce bude dohlížet na jeho pravidelné užívání.List účastníka se odevzdává první den nástupu na tábor spolu s doplatkem plné ceny za tábor.

Prosíme rodiče, aby dětem nezapomněli přibalit kartičku zdravotní pojišťovny a zajistili od lékaře posudek o zdravotní způsobilosti dítěte.

 

Co by děti měly mít každý den s sebou?

* SPACÁK

* pohodlné sportovní oblečení a oblečení do přírody, pláštěnku, obuv a kšiltovku

* malý batůžek

* dobře uzavíratelnou plastovou láhev na nápoje (0,5 l)

* psací potřeby (tužku, propisku, sešit na AJ) + slovníček

* bílé tričko (bude sloužit k pokreslení a rozřazení do družstev)

 

Co naopak na tábor nedoporučujeme, respektive je ZAKÁZÁNO - velké množství peněz, drahé předměty jako mp3 přehrávače, notebooky, ale také mobilní telefony. Vedoucí za jejich případné ztráty nenesou zodpovědnost, a co se mobilních telefonů týká, ve spojení se svými dětmi můžete být skrze vedoucí. Dále jsou zakázány návštěvy rodičů v průběhu letního tábora. Návštěvy v průběhu tábora narušují program a také morálku ostatních dětí, zejména těch nejmenších. 

 

Na Vaše děti se už těší tým vedoucích tábora v tomto složení:

Jan Černý - hlavní vedoucí

Anna Hienlová - studentka Gymnázia Pierra de Coubertina, Tábor

Petr Knotek - student Gymnázia, Tábor

Kamila Forejtová - studentka VŠ

Marie Šedivá - zdravotník

Před prázdninami Vás na těchto stránkách budeme průběžně informovat o programu,  jídelníčku atd. Doufáme, že se u nás bude Vašim dětem líbit a že budou ještě dlouho a rády vzpomínat na společné zážitky.

Nástup na letní tábor je v neděli 10. 7. 2016 mezi 8-9.hodinou.

S pozdravem                                                            

Monika Hienlová a spol.

 

 

Forpsi.com
 
  Forpsi

This domain runs on FORPSI servers
 

500 Internal Server Error

The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Either the website is misconfigured or there was an error in a CGI script.